ساخت کاردستی دخترانه آسان و جالب

کاردستی دخترانه

ما این لیست عالی از آموزش ساخت چند کاردستی دخترانه آسان و جذاب را تهیه کرده‌ایم تا به سرگرم کردن دخترانتان در خانه کمکتان کنیم! ساخت کاردستی برای دختران در هر سنی جذاب است. چه بسا این کاردستی متناسب با روحیات و علایق آن‌ها هم باشد.

ما در مقالات پیشین نورولند آموزش‌های مختلفی از ساخت انواع کاردستی، اوریگامی و انواع دیگر سرگرمی برای کودکان را ارائه داده‌ایم. این مقاله منحصرا برای سرگرم کردن دختران عزیزمان است.

9 آموزش ساخت کاردستی دخترانه آسان

1. ساخت پروانه کاغذی

اوریگامی یکی از جذاب‌ترین فعالیت‌ها برای کودکان است. با ساخت یک اوریگامی پروانه بسیار زیبا برای دخترتان موافقید؟ در ویدئوی زیر مراحل ساخت این پروانه به خوبی قابل مشاهده است.

2. تزئین باغچه

ساخت لوازمی برای تزئین محیط اطراف؛ یکی از دلنشین‌ترین کارها برای کودکان است. از کودکتان کمک بگیرید تا به سلیقه‌ی خود مطابق تصویر زیر المان‌هایی را برای زیباتر کردن باغچه‌ی خانه‌تان بسازید.

ساخت باغچه‌ی اختصاصی

3. ساخت جامدادی میمون

یک کاردستی عالی برای نظم دادن به کودکتان و کمک به اینکه مدادهایش بعد از نقاشی یا بعد از انجام تکالیف مدسه بهم ریخته نباشد. مراحل ساخت یک جامدادی میمونی زیبا را در ویدئوی زیر مشاهده کنید و آن را برای فرزندتان درست کنید.

4. ساخت دستبند دخترانه

دستنبد یکی از اکسسوری‌های مورد علاقه دختران است. به او کمک کنید تا دستبدش را خودش درست کند!

ساخت دستبند دخترانه

5. آلبوم نقاشی‌های خلاقانه با حالت‌های مختلف دست

این یک تفریح بسیار هیجان انگیز برای کودکتان خواهد بود. با حالت‌های مختلف دستتان نقاشی‌های خلاقانه‌ای بکشید. اجازه دهید کودکتان به سلیقه‌ی خود نقاشی‌ها را رنگ‌آمیزی کند. سپس آلبومی هیجان انگیز از این نقاشی‌ها درست کنید. کودکتان می‌تواند هر صفحه از این آلبوم را به دوستان خود نشان دهد و از آن‌ها بخواهد حدس بزنند که با چه حالتی از دست این نقاشی را کشیده است.

6. ساخت آویز صدادار پشت درب

همه‌ی دخترها حتما تعداد زیادی مروارید و منجق و چیزهایی شبیه به این در وسایلشان دارند. به کودکتان کمک کنید تا به وسیله‌ی آن‌ها آویزهای پشت درب زیبایی مانند تصویر زیر درست کند.

آویز پشت درب

7. ساخت پرنسس کاغذی

پرنسس و عروسک‌هایی با دامن‌های کلوش یکی از بارزترین علایق همه‌ی دختران است. به دخترتان کمک کنید تا به راحتی و فقط با کمی کاغذ یک پرنسس زیبا با دامن صورتی و چین چینی برای خود داشته باشد. در ویدئوی زیر مراحل ساخت این پرنسس را برایتان آموزش داده‌ایم.

منابع: وبسایت modern و آپارات نورولند

سرگرمی و کاردستی

آموزش ساخت اوریگامیآموزش ساخت کاردستیساخت کاردستی برای کودکسرگرم کردن کودککاردستی اسانکاردستی جالب دخترانهکاردستی دخترانه آسان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *