_

چی شد نورولند متولد شد؟

اعضای نورولند سال‌ها بود که کنار هم کار می‌کردند. یه چیزی تهِ قلبشون ولی مُدام بهشون یادآوری می‌کرد که باید یه کار اساسی انجام بدن! اون‌ها دلشون می‌خواست کار خودشون رو داشته باشند. اما چه کاری؟ تخصص و تجربه‌ی اعضای تیم از یک سمت، علاقه‌شون به بازی‌های دیجیتال هم از سمتِ دیگه مُجابشون می‌کرد که اون کار باید حتما ساخت بازی باشه. عشقِ توی دلشون به بچه‌ها هم به سمتی هدایتشون کرد که باید ? یه روز در حالیکه روی چمن‌های محوطه‌ی دانشگاه تهران نشسته بودند و حرف و تصمیماشون رو با هم مرور می‌کردند، رو این ایده هم قسم شدند و اینطوری شد که نورولند متولد شد ? سرزمینی رویایی برای تقویت یادگیری و مهارت بچه‌ها…

پروسه ساخت بازی‌های نورولند

_

در نورولند ابتدا به کمک متخصصین حوزه کودک تمرین‌ و بازی‌هایی که برای تقویت مهارت‌های موردنظر مفید هستند پیدا و یا طراحی می‌شوند. سپس به کمک تیم طراحی بازی این تمارین بازی‌وارسازی شده و به شکل دسته‎بندی شده برای بخش طراحی گرافیک ارسال می‌شوند.

قدم آخر…

_

بازی‌ها به طور پیوسته و درحالیکه هنوز بخش گرافیکیَش کامل نشده و باگ‌های فنی‌اش هم بطور کامل برطرف نشده؛ تست می‌شوند. یا در مدارس و یا به کمک کلینیک‌های روانشناسی و باقیِ ارتباطات روی جمعی از کودکان تست می‌شوند تا از اثربخشی ان‌ها مطمئن شویم. خیلی وقت‌ها هم از نتایج این آزمایش‌ها مقاله چاپ می‌شود:) در نهایت بازی‌ها هم از لحاظ بصری و هم از  لحاظ فنی تکمیل شده و وارد بازار میشوند تا در دسترس همه‌ی بچه‌ها قرار بگیرند:)

تیم باتجربه ما

image

سعیدتیم مشاوره

image

سعیدتیم مشاوره

image

سعیدتیم مشاوره

image

سعیدتیم مشاوره